webPortal STIJENA

"Bosnian Bomber" ubilježio još jednu pobjedu Damir Hadžović brutalno nokautirao favoriziranog Engleza!

Bosanskohercegovački MMA borac Damir Hadžović

je u okviru Cage Warriors Fighting Championshipa ostvario fantastičnu pobjedu protiv favoriziranog Engleza Johna Maguierea.

Brutalni nokaut se desio već u prvoj rundi borbe, kada je naš 27-godišnji borac uputio seriju razornih udaraca koji su potpuno uništili odbranu iskusnog Engleza i na kraju efektno nokautirao Maguiera.

Inaće, Hadžoviću je ovo bila osma pobjeda u 10 mečeva, a trijumf nad Maguierom mu je najveći u karijeri.

AVAZ

Written on 02/02/2013, 15:37 by admin
amir-sadikovic-ako-se-sastanem-sa-bratom-predat-cu-mu-mecKako smo već ranije pratili priču o braći Sadiković, borcima slobodne borbe iz Cazinske Krajine, stariji brat Amir ispričao nam je svoju “priču”. Amir se nalazi na pripremama za Hrvatsko prvesntvo u...
Written on 04/06/2014, 03:32 by emir
pogledajte-kako-je-hajrovic-pogodio-protiv-meksikaNakon prvog poluvremena BiH vodi protiv Meksika 1:0. U 42.minuti je Salihović sjajno uposlio Hajrovića koji je pogodio mrežu Meksikanaca. POGLEDAJTE pogodak našeg Zmaja. SC
Written on 11/08/2013, 14:34 by emir
goruci-auto-zaobilazili-i-slikali-u-gasenju-pomogao-sam-jedan-djecak-ali-ne-i-vozaci-policajci-sumari-vatrogasciPenzionisanom učitelju i dugogodišnjem dopisniku nekoliko bh. listova, Hajri Gromiliću, uoči Bajrama su se dogodile dvije “novinarske vatre”: uobičajena reporterska i prava kad mu se zapalio automobil...