webPortal STIJENA

Ronaldo zbog kartona propušta Osasunu

Zbog žutih kartona najbolji nogometaš i strijelac Real Madrida Cristiano Ronaldo propustit će gostovanje kod Osasune u sklopu 19. kola Primere koje je na rasporedu sljedećeg vikenda.

Protiv Real Sociedada, u domaćoj pobjedi 4-3 Ronaldo je dao dva gola, ali je ujedno i dobio žuti karton. Bio mu je to peti žuti karton u sezoni, što će uvjetovati da zbog akumuliranih kartona po prvi puta propusti neku utakmicu po transferu u Real.

Zanimljivo, Ronaldo je suspenziju zaslužio u prvoj utakmici u kojoj je nosio kapitensku traku Reala, primjećuje Marca.

Sreća po Real je što će bez Ronalda igrati protiv posljednjeplasirane ekipe Primere koja barem na papiru slovi kao lagani suparnik.

klix.ba

Written on 15/03/2013, 09:52 by emir
najcuvanija-tajna-jna-dostupna-civilimaIako je Jugoslavenska narodna armija JNA u posljednjem ratu za mnoge izgubila sve pozitivne epitete , oni koji su služili tu vojsku, s razlogom još uvijek hvale čuvenu vojničku kuhinju. No, napokon je...
Written on 05/08/2013, 09:54 by emir
sok-u-vukovaru-nacelnik-policije-pao-zbog-22-kilograma-grahaNačelnik policijske uprave u Vukovaru Blaž Topalović zloupotrijebio je službeni položaj, jer je prećutao da jedan njegov prijatelj upošljava ilegalno radnike iz Srbije da rade na polju, a načelnik je...
Written on 04/06/2014, 03:32 by emir
pogledajte-kako-je-hajrovic-pogodio-protiv-meksikaNakon prvog poluvremena BiH vodi protiv Meksika 1:0. U 42.minuti je Salihović sjajno uposlio Hajrovića koji je pogodio mrežu Meksikanaca. POGLEDAJTE pogodak našeg Zmaja. SC